آموزش نصب کیبورد فارسی اکسترنال تبلت

فروشگاه ای تبلت در این پست خود قصد معرفی نرم افزاری را دارد که برای استفاده از  کیبورد اکسترنال و کیبوردهای بدون سیم بلوتوث کاربرد دارد کاربران می توانند با نصب و انجام تنظیمات این نرم افزار از امکان تایپ فارسی با کیبورد فیزیکی نیز بهره مند شوند.

1-ابتدا نرم افزار Keyboard External helper Pro را دانلود کنید.

2- پس از نصب برنامه به بخش تنظیمات یا Setting بروید و سپس به بخش زبان و ورودی (Language & Input) مراجعه کنید (۱) و بر روی گزینه Keyboard External helper Pro که پس از نصب برنامه در این بخش ظاهر شده را لمس کرده تا تیک دار گردد(۲). سپس به گزینه تنظیمات این برنامه که در همین پنجره قرار دارد (۳) مراجعه کرده و و پس از باز شدن پنجره جدید و گزینه های آن روی گزینه choose keyboard layout لمس کرده تا پنجرهای که شامل زبان های مختلف می باشد باز گردد (۴) و از این پنجره گزینه( Persian (farsi را انتخاب کنید.و از این بخش بطور کامل بیرون بروید.

3-پس از نصب برنامه به بخش تنظیمات یا Setting بروید و سپس به بخش زبان و ورودی (Language & Input) مراجعه کنید (۱) و بر روی گزینه Keyboard External helper Pro که پس از نصب برنامه در این بخش ظاهر شده را لمس کرده تا تیک دار گردد(۲). سپس به گزینه تنظیمات این برنامه که در همین پنجره قرار دارد (۳) مراجعه کرده و و پس از باز شدن پنجره جدید و گزینه های آن روی گزینه choose keyboard layout لمس کرده تا پنجرهای که شامل زبان های مختلف می باشد باز گردد (۴) و از این پنجره گزینه( Persian (farsi را انتخاب کنید.و از این بخش بطور کامل بیرون بروید.

  •  برای استفاده از این کیبورد بر روی تبلت خود می توانید دو زبان را نیز انتخاب کنید. حتما شما علاوه بر زبان  فارسی گاهی اوقات مجبور خواهید بود از زبان انگلیسی نیز استفاده نمایید. برای دو زبانه کردن کیبورد اکسترنال خود، کافی است به طریقه زیر عمل کنید:

ابتدا به گزینه تنظیمات این برنامه مراجعه کنید که درمطالب بالا نحوه دسترسی به آن ذکر شده است. از صفحه باز شده گزینه Advanced Setting را انتخاب کنید.

حال پنجره دیگری باز میشود. از این صفحه گزینه Choose the second keyboard layout را یافته و انتخاب کنید.از پنجره زبانهایی که در این مرحله باز می شود، زبان دومی که مد نظر تان است  را انتخاب کنید.

اما از چه کلید هایی بر روی کیبورد میتوانیم استفاده کنیم تا در تایپ، زبان دوم را مورد استفاده قرار دهیم؟

شما میتوانید حتی این کلید ترکیبی را از بین گزینه هایی که برنامه برای شما در نظر گرفته انتخاب کنید. برای این کار دوباره به  گزینه Advanced setting مراجعه کنید. از صفحه باز شده گزینه Language-switch key را انتخاب کنید.

برای استفاده از زبان دوم یکی از گزینه های Alt+space و یا Shift+Space را انتخاب کنید. از این پس شما با این کلید ترکیبی از زبان دوم استفاده خواهید کرد.

حال کیبورد خود را به تبلت متصل کرده و از تایپ زبان  فارسی بوسیله کیبورد خارجی در تبلت خود لذت ببرید.

پاسخ دهید

قیمت خرید تبلت و گوشی موبایل

کلیه ی کالاها اصلی و آکبند می باشد. جهت مشاوره خرید با شماره های 66967378 - 66967362 - 09128982620 - 09193390739 تماس بگیرید.