آموزش Backup گرفتن از برنامه ها و استخراج فایل نصبی برنامه ها

فروشگاه ای تبلت در این پست خود به معرفی نرم افزاری برای استخراج برنامه هایی که قبلا نصب کردید و فایل های APK برنامه را ندارید این نرم افزار به شما کمک میکند تا از فایل های نصبی خود بک آپ تهیه کنید.این نرم افزار قابلیت های زیادی دارد که می تواند به گزینه های زیر اشاره کرد

فایل منیجرها از ضروری ترین نرم افزار ها برای گوشی های با سیستم عامل آندروید به شمار می آیند. تا به حال فایل منیجر های بسیاری برای این سیستم عامل ساخته شده است. ASTRO File Manager از مشهورترین و شناخته شده ترین فایل منیجر های آندروید به شمار می آید.

قابلیت ها:

– کپی ، حذف ، انتقال و تغییر نام فایلها و پوشه ها
– نمایش  فایل ها بصورت لیست یا آیکون

– انتخاب همزمان چند فایل برای عملیات مختلف
– امکان نمایش فایلهای مخفی

– فشرده سازی و باز کردن فایلهای Zip و rar

– نمایش ورژن فایل نرم افزار به هنگام نصب

– دارای تم های مختلف

– دارای تسک منیجر برای مدیریت برنامه های در حال اجرا

– امکان تهیه Backup از برنامه های نصب شده گوشی

1-  Backup  گرفتن از برنامه ها و استخراج فایل نصبی برنامه ها

شما با استفاده از این روش می توانید فایل نصبی ، برنامه هایی که از اندروید مارکت و یا سایر مارکت ها ( مانند سامسونگ اپس ) دریافت کرده اید را استخراج کنید.

برای این کار پس از اجرای برنامه وارد قسمت Application Backup شده سپس نرم افزار هایی را که تمایل به استخراج فایل نصبیشان را دارید انتخاب و در نهایت  گزینه Backup را انتخاب کنید. اکنون با رفتن به مسیر  backups / apps می توانید  فایل برنامه مورد نظر را بیابید.

دانلود برنامه

پاسخ دهید

قیمت خرید تبلت و گوشی موبایل

کلیه ی کالاها اصلی و آکبند می باشد. جهت مشاوره خرید با شماره های 66967378 - 66967362 - 09128982620 - 09193390739 تماس بگیرید.