اعتماد به ” فروشگاه اینترنتی تبلت”

 چرا و چگونه باید به “فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir” اعتماد کنم ؟

برای اعتماد به فروشگاه مجازی “ای تبلت E-tablet.ir” چندین عامل وجود دارد:

1- ثبت در مركز توسعه تجارت الكترونيكي وزارت صنعت، معدن و تجارت

فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir  در مركز توسعه تجارت الكترونيكي وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسايي شده و داراي نماد اعتماد الكترونيكي يک ستاره مي باشد

2- ثبت در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سایت هایی در این سامانه به تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می رسند که مطالب مغایر با واقع و… ثبت نکرده باشند و همچنین اطلاعات شخصی صاحب امتیاز سایت (اطلاعات شخصی از جمله آدرس، شماره تلفن، کد ملی و…) در اختیار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد. بنابراین سایت های متخلف به سرعت شناسایی و باتوجه به نوع تخلف با آنها برخورد می گردد.

فروشگاه اینترنتی تبلت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی زیر نظر وزارت ارشاد و قوه قضاییه به ثبت رسیده است و مورد نهاد های ذیربط میباشد.

میتوانید با مراجعه به ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی و وارد نمودن آدرس اینترنتی E-Tablet.ir اطلاعات ثبت شده را مشاهده نمایید.

3- تاییدیه پرداخت آنلاین بانک ملت

شما میتوانید از تمامی فروشگاه های اینترنتی که مجهز به سامانه پرداخت آنلاین بانک ملت می باشند با خیالی آسوده اقدام بخرید نمایید، زیرا بانک ملت با تدابیر ایمنی و امنیتی خود خرید آنان را تضمین کرده و مبادلات ریالی تحت نظر و قابل پیگرد می باشد.

4-رنکینگ فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir در بین سایت ها

فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir با توجه به عملکرد خود و میزان بازدیدهای روزانه از آن در بین سایت های ایرانی ، دارای رنکینگ بالایی بوده که این مقدار روزانه و هفتگی بهبود می یابد.

5- اعتماد مشتریان سابق “فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir”

فروشگاه اینترنتی تبلت داری بیش از 100 مشتری ثابت در تهران و شهرستانها، که شامل فروشندگان تبلت، گوشی و کالای دیجیتال می شوند. مفتخریم که مشتریان، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کنند، و ما نیز افتخار خدمت رسانی به آنها را داریم. لطف مشتریان به ما با هیچ واژه ای قابل وصف نیست.

6 – داشتن دفتر فروش در تهران و تبریز :

فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir در راستای افزایش واحدهای فروش و ارایه ی خدمات بهتر، در شهر تهران دارای دفتر فروش با امکان مراجعه ی حضوری می باشد. مشتریان عزیز میتوانند برای دریافت سفارش خود بصورت حضوری به دفتر مراجعه نمایند. همچنین داشتن آدرس ثابت، فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir را نسبت به سایر فروشگاههای اینترنتی که بعضا تنها با یک شماره موبایل و یا شماره های ثابت دایورتی و آدرسهای جعلی اقدام به راه اندازی سایت مینمایند قابل اعتمادتر ساخته است..

پرداخت امن (Secure payment) در فروشگاه فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir

فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir موفق به دریافت نماد الکترونیکی گشته و از این حیث در زمره فروشگاه های آنلاین پیشرو در کشور قرار دارد. لذا کلیه تبادلات مالی با توجه به گواهینامه دیجیتالی ssl اخذ شده توسط فروشگاه ، با حفظ تمام شرایط امنیتی انجام شده و در هر لحظه قابل پیگیری برای هردو طرف معامله (خریدار و فروشنده) می باشد.

فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir با انعقاد قرار داد با بانک ملت ، اخذ موافقت نامه های لازم و اعطای تعهدات مناسب به بانک مکان امن برای خرید های شما هموطنان عزیز میباشد.کلیه پرداخت ها در بستر پروتکل ssl با امنیت بالا صورت گرفته و از هر نظر مورد تایید بانک و قابل پیگیری می باشد.

با آرزوی خریدی مطمئن در فروشگاه اینترنتی تبلت

قیمت خرید تبلت و گوشی موبایل

کلیه ی کالاها اصلی و آکبند می باشد. جهت مشاوره خرید با شماره های 66967378 - 66967362 - 09128982620 - 09193390739 تماس بگیرید.