خرید گوشی

برای خرید گوشی چندین فاکتور مهم وجود دارد که شما هنگام خرید باید در نظر بگیرید،بودجه شما برای خرید گوشی ، سطح نیازمندی شما از گوشی موبایل , … ،هدف شما از خرید گوشی داشتن یک دستگاه پلیر خوب است یا فقط می خواهید مدت زمان طولانی ایی مکالمه داشته باشید،شما از اینترنت بیشتر استفاده می کنید؟ – یا فقط به زیبایی گوشی اهمیت می دهید.

خرید گوشی مطمئنی داشته باشید :

به هر حال امروزه داشتن یک گوشی هوشمند (Smartphone) با افزایش تولیدات برنامه های مفید و هم چنین امکانات بی نظیر کم کم به یک نیاز تبدیل می شود پس برای خرید گوشی شما باید به چندین مسئله دقت کنید تا پس از خرید گوشی این انتخاب شما را مایوس نکند،فروشگاه ای-تبلت با داشتن محصولات با تنوع بسیار انتخاب شما را راحت تر کرده ،همچنین شما را در خرید گوشی همراهی می کند،

شما می توانید از مشاورین ای-تبلت برای خرید گوشی خود کمک بگیرید تا در سریع ترین وقت ممکن بهترین نتیجه را داشته باشید، با در نظر گرفتن بودجه خود و همچنین اطلاع داشتن از نیازتان تنها با یک تماس می توانید گوشی خود را انتخاب کنید،

فاکتورهای سخت افزاری و نرم افزاری برای خرید گوشی :

خب،شما برای تحقیق سخت افزاری هنگام خرید گوشی باید چند فاکتور را در نظر بگیرید:
سی پی یو،رم داخلی و خارجی گوشی،کیفیت دوربین عکس برداری و فیلم برادی، تعداد سیم کارت هایی که پشتیبانی میشه توسط گوشی همچنین پشتیبانی از شبکه 3جی…

همچنین هنگام خرید گوشی سوالاتی که باید در مورد نرم افزار گوشی پرسیده شود از قبیل:

سیستم عامل گوشی و ورژن سیستم عامل به طور مثال در صورت انتخاب آندروید به عنوان سیستم عامل مورد نظر از ورژن نرم افزاری گوشی خود با خبر شوید،رابط کاربری بین سیستم عامل و گوشی هم از فاکتور هاییست که می تواند برای بعضی از کاربران حائز اهمیت باشد.

کمپانی تحقیقاتی و تحلیلگر IDC طبق آماری که از روی تحقیق بر روی بیش از 50000 نفر در بیش از 25 کشور داشته عوامل محرک برای انتخاب و خرید گوشی توسط این افراد را نشان داده است.

به طور مثال تنها 37 درصد از خریداران اندروید جستجوی خود را تنها به سیستم عامل خلاصه کردند که این نسبت برای خریداران آیفون 32 درصد بوده است.

اگر به جدولی که توسط این کمپانی منتشر شده توجه کنید متوجه خواهید شد که 56 درصد کاربران اندروید و 53 درصد کاربران ویندوزفون خرید گوشی خود را بر اساس عمر باتری انجام داده‌اند.

ده دلیل اصلی مشتریان برای خرید گوشی هوشمند

ده دلیل اصلی مشتریان برای خرید گوشی هوشمند

اما بر خلاف تصوری که همه ما داریم، کاربرانی که بر اساس راحتی استفاده، موبایل خود را انتخاب کرده‌اند به سمت اندروید نرفته‌اند و بیشتر به سمت iOS و ویندوزفون جذب شده‌اند، 38 درصد کاربرانی که به دنبال راحتی استفاده از موبایل بوده‌اند به سمت ویندوزفون و 39 درصد به سمت آیفون رفته‌اند.

 برند موبایل نیز نقشی مهم درخرید گوشی موبایل داشته، 32 درصد خریداران آیفون به علت نام این کمپانی به سمت خرید گوشی آیفون رفته‌اند و تنها 25 درصد خریداران اندروید و ویندوزفون برای نام برندهای این موبایل‌ها به سمت آن‌ها رفته و آن‌ها را انتخاب کرده‌اند.

پاسخ دهید

قیمت خرید تبلت و گوشی موبایل

کلیه ی کالاها اصلی و آکبند می باشد. جهت مشاوره خرید با شماره های 66967378 - 66967362 - 09128982620 - 09193390739 تماس بگیرید.