روال کاری

فروش و ارسال سفارشات

پیک موتوری ( تهران ) :: کلیه سفارشاتی که شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 6 عصر ثبت شوند همان روز ارسال میگردد، پنج شنبه ها تا قبل از ساعت 2 ظهر ثبت شود همان روز ارسال میگردد.

پست پیشتاز ( شهرستان ) :: کلیه سفارشاتی که شنبه تا چهارشنبه تا قبل از ساعت 4 ظهر ثبت شوند همان روز ارسال میگردد، پنج شنبه ها تا قبل از ساعت 2 ثبت شوند همان روز ارسال میگردد.

شرکت تیپاکس ( شهرستان ) :: کلیه سفارشاتی که شنبه تا چهارشنبه تا قبل از ساعت 5 عصر ثبت شوند همان روز ارسال میگردد، پنج شنبه ها تا قبل از ساعت 2 ظهر ثبت شوند همان روز ارسال میگردد.

ترمینال غرب ، شرق ، جنوب ( شهرستان ) :: کلیه سفارشاتی که شنبه تا چهارشنبه تا قبل از ساعت 6 عصر ثبت شوند همان روز ارسال میگردد، پنج شنبه ها تا قبل از ساعت 2 ظهر ثبت شوند همان روز ارسال میگردد. تمامی سفارشاتی که از این طریق ارسال گردد فقط و فقط به انبار تعاونی تحویل داده میشود و رسید بارنامه دریافت میشود.

فرودگاه مهرآباد ( شهرستان ) :: کلیه سفارشاتی که شنبه تا چهارشنبه تا قبل از ساعت 6 عصر ثبت شوند همان روز ارسال میگردد، پنج شنبه ها تا قبل از ساعت 2 ظهر ثبت شوند همان روز ارسال میگردد.

 

زمان تحویل سفارشات :

پیک موتوری ( تهران ) :: از زمان تحويل بسته ها به پیک موتوری ، 2 الی 3 ساعت زمان لازم است تا سفارش به دست شما برسد . در برخی موارد و با توجه به ترفیک ، هوای برفی یا بارانی شهر تهران ممکن است بسته با تاخیر بیشتری به دست شما برسد. اگر سفارش شما نهایت تا 4 ساعت به دست شما نرسید به ما اطلاع دهید تا پیگیری های لازم را انجام دهیم.

پست پیشتاز ( شهرستان ) :: از زمان تحويل بسته ها به مامور پست ، 2 الی 4 روز کاری زمان لازم است تا بسته پستي به دست شما برسد . در برخی موارد و با توجه به نحوه فعالیت منطقه پستی شما ممکن است بسته با تاخیر بیشتری به دست شما برسد. اگر سفارش شما نهایت تا 4 روز کاری به دست شما نرسید به ما اطلاع دهید تا پیگیری های لازم را انجام دهیم.

شرکت تیپاکس ( شهرستان ) :: از زمان تحويل بسته ها به مامور تیپاکس 1 الی 3 روز کاری زمان لازم است تا بسته ارسالی به شما برسد ، در برخی موارد و با توجه به نحوه فعالیت منطقه شما ممکن است بسته با تاخیر بیشتری به دست شما برسد.اگر سفارش شما نهایت تا 3 روز کاری به دست شما نرسید به ما اطلاع دهید تا پیگیری های لازم را انجام دهیم.

ترمینال غرب ، شرق ، جنوب ( شهرستان ) :: از زمان تحويل بسته ها به انبار تعاونی 1 الی 3 روز کاری زمان لازم است تا بسته ارسالی به شما برسد ، در برخی موارد و با توجه به نحوه فعالیت منطقه شما ممکن است بسته با تاخیر بیشتری به دست شما برسد.اگر سفارش شما نهایت تا 3 روز کاری به دست شما نرسید به ما اطلاع دهید تا پیگیری های لازم را انجام دهیم.

فرودگاه مهرآباد ( شهرستان ) :: از زمان تحويل بسته ها به انبار فرودگاه مهرآباد از 8 ساعت تا 2 روز کاری زمان لازم است تا بسته ارسالی به شما برسد ، در برخی موارد و با توجه به نحوه فعالیت منطقه شما ممکن است بسته با تاخیر بیشتری به دست شما برسد.اگر سفارش شما نهایت تا 3 روز کاری به دست شما نرسید به ما اطلاع دهید تا پیگیری های لازم را انجام دهیم.

نحوه بسته بندی ::

کلیه محصولات بجز مرسولات پست پیشتاز و مرسولات فرودگاه مهر آباد که خود این دو شرکت زحمت بسته بندی را میکشند که بسته بندی خوب و مقاومی هم میکنند به همراه بسته بندی استاندارد و مقاوم و آنالیز شده به دست شرکت حامل انتخابی شما میرسد ، تیم ارسال سفارشات ای تبلت با تجربه کاری بالا سفارش شما را با مقاوم ترین و استاندارد ترین نوع بسته بندی تحویل شرکت حامل خواهند داد. بزودی فیلمی از بسته بندی سفارشات آماده خواهیم کرد و در سایت ای تبلت قرار خواهیم داد.

نکات و اعلانات ::

مشتریان تهران : لطفا با ساير اعضاي خانواده يا محل كار خود هماهنگ كنيد تا در صوردت عدم حضور شما بسته را تحويل گرفته و هزينه آن را بپردازند – در غير اين صورت بسته برگشت خواهد خورد .

در صورتي كه در دريافت سفارش خود با تاخير غير معقولي مواجه شديد حتما با ما تماس بگيريد و از ثبت مجددا سفارش خود جدا خودداري كنيد !

در صورتي كه در ثبت سفارش با مشكل روبه رو شده ايد با ما تماس گرفته و اطلاعات خود را به شرح زير ارسال كنيد تا سفارش توسط ما ثبت گردد
اطلاعات مورد نياز : نام و نام خانوادگي – آدرس به تفكيك استان ، شهر و … – كد پستي 10 رقمي – شماره تلفن – نام و تعداد محصولات درخواستي

کیفیت کالا و خدمات پس از فروش

كليه محصولات سايت داراي بسته بندي و پك مخصوص و پلمپ شرکت سازنده ميباشند و با توجه به بسته بندي ضد ضربه ، امكان صدمه ديدن سفارش شما وجود ندارد

كليه قطعات لپ تاپ ، قطعات کامپیوتر ، تبلت ، لپ تاپ ، پرینتر ، و کلیه محصولات دیگر معرفي شده در سايت ، بصورت اوریجینال همراه با بسته بندي و پك شركت عرضه كننده براي مشتريان ارسال خواهد شد

کلیه محصولات این فروشگاه دارای خدمات پشتیبانی میباشد . در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکلی موضوع را ازطریق فرم پشتیبانی مطرح کنید

روش های پرداخت / مالیات بر ارزش افزوده / اعتبار قیمت ها

كليه سفارشات در روش خرید” تحویل در محل ” همراه با فاكتور ارايه ميشوند و خريدار بايد مبلغ نهايي فاكتور ( كه شامل هزينه محصولات + هزينه پیک) ميباشد را مطابق فاکتور به مامور پبک بپردازد (این روش برای تهرانی های عزیز میباشد )

فروشگاه آنلاین ای تبلت به جهت راحتی خریداران گرامی سیستم پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت و بانک پاسارگاد راه اندازی کرده است که خریدار در صورت تمایل به خرید نقدی بدون مراجعه به بانک یا عابر بانک میتوانید مبلغ خرید را از طریق کارت های عضو شتاب پرداخت نماید و از وقت خود بهتر استفاده کند.

در حال حاضر هیچگونه مالیاتی به عنوان مالیات بر ارزش افزوده محاسبه نمیگردد و خریدار تنها بهای کالای خریداری شده + هزینه ارسال را بدون مالیات پرداخت می نماید.

کلیه کالاهایی که در سایت دارای قیمت هستند ، قابل خرید بوده و اعتبار قیمت آنها ، تا زمان تغییر آن قیمتها به صفر در سایت می باشد.

روند بازگرداندن کالا و بازپرداخت وجه

با توجه به ماهیت اکثر محصولات ارایه شده که بصورت پلمپ شرکت سازنده میباشد ، امکان بازگرداندن محصولات وجود ندارد . البته در صورتی که کالای تحویل گرفته شده توسط مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد و این اشتباه از طرف فروشگاه بوده باشد ، این موضوع بدون هزینه برای مشتری قابل پیگیری و حل شدن خواهد بود ( در موارد مشابه لطفا با تلفن های شرکت تماس بگیرید )

در صورت انصراف مشتری از خرید ، چنانچه کالا برای مشتری ارسال نشده باشد مبلغ سفارش به حساب مشتری واریز خواهد شد . اما چنانچه کالا برای مشتری ارسال شده باشد ، هزینه حمل و نقل از مبلغ کل کسر و باقی مانده به حساب خریدار واریز خواهد شد . در صورت منصرف شدن از خرید لطفا با بخش پشتیبانی ( از طریق فرم تماس – تلفن های تماس ) تماس بگیرید .

مشتریان محترم ای تبلت : هدف ما رضایت شماست و برای رسیدن به این هدف با تمام وجود تلاش خود را خواهیم کرد.

قیمت خرید تبلت و گوشی موبایل

کلیه ی کالاها اصلی و آکبند می باشد. جهت مشاوره خرید با شماره های 66967378 - 66967362 - 09128982620 - 09193390739 تماس بگیرید.