شرایط و مقررات

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی ای تبلت به معنی توافق کامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه می باشد.

1. خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیك در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این كار لطفا با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.

2. اطلاعات موجود در فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir از منابع معتبر و مرتبط و نیز شركت های سازنده محصولات جمع آوری و در سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در سایت  در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد.

3.كاربران باید هنگام سفارش كالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيری و تحويل نخواهد بود.

4.شما به فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir اطمینان می دهید که از این سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir استفاده نخواهید کرد. شما از فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir به گونه ای استفاده نخواهید کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود. همچنین شما مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که تعمدا به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

5.كاربران باید هنگام سفارش كالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيری و تحويل نخواهد بود.

6. فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگر باشد. این سایت ها تحت کنترل فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir نیستند و فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایتها شامل (و نه محدود به) لینک های دیگری که ممکن است در این سایت ها باشد ندارد. فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت هایى كه در آگهی ها یا صفحات فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir لینک می شوند توسط افرادی خارج از  فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir اداره می شوند، لذا سایت  آنلاین تب نمی تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به راﻳﺎنه تان را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل های مخرب دیگر  که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir باشد، خود برعهده خواهید داشت

7.فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir اطمینان، سهولت، مناسبت داشتن و دقت اطلاعات، نرم افزارها، محصولات، سرویس ها و گرافیک موجود را تضمین نمی کند. فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir این اطلاعات، محصولات، نرم افزارها، سرویس ها و گرافیک را بدون هر گونه قید یا تضمین «آنگونه که هست» ارائه می کند. فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از سایت یا سرویس های آن حاصل شود نمی پذیرد

8.این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.

9.ما ممكن است سرویس های خود را به هر دلیلى در زمانهای مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر دهیم و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir هر از گاهی روزآمد خواهد شد. در این صورت تاریخ مندرج در بالای این صفحه منعکس کننده آخرین زمان روزآمدسازی خواهد بود. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها دستخوش تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه نخست سایت منعکس خواهد شد.

10-کد تخفیف مربوط به بخشی از سازمان ها و ادارات بوده که با Etablet دارای توافق نامه میباشند و برای اعضاء خود کارت تخفیف تهیه می نمایند.

11-سیاست های کلی فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir منطبق بر قانون تجارت بوده و ماده 37 این قانون مورد پذیرش این وب سایت می باشد.

«در هرمعامله از راه دور مصرف کننده بايد حداقل 7 روز کاري وقت براي انصراف از قبول خود بدون تحمل جريمه و يا ارائه دليل داشته باشد در زمينه کالا تنها هزينه تحميلي بر مصرف‌کننده، هزينه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.»

12-قیمت های ارائه شده در سایت در زمان خرید به روز میباشد.اطلاعات تکمیلی در رابطه با خرید کالا در شاخه مربوطه و بر اساس موجودی کالا اطلاع رسانی می گردد.

13- اعتبار قیمت ها در سایت 24 ساعت میباشد

14-خدمات جانبی و پس از فروش بر عهده شرکت گارانتی کننده محصول می باشد.

شرایط حمل و نقل تبلت ها

فروشگاه اینترنتی تبلت E-tablet.ir موظف به تحویل دستگاه ها در آدرس شرکت بوده و هیچگونه مسئولیتی در رابطه با حمل نادرست نداشته و مسئولیت آن متوجه خریدار می باشد.همچنین دستگاه های شامل گارانتی پس از خروج از شرکت تابع شرایط گارانتی می باشند.

قیمت خرید تبلت و گوشی موبایل

کلیه ی کالاها اصلی و آکبند می باشد. جهت مشاوره خرید با شماره های 66967378 - 66967362 - 09128982620 - 09193390739 تماس بگیرید.