معرفی روشهایی برای افزایش سرعت تبلت

فروشگاه ای تبلت این پست خود را به کاربرانی اختصاص داده که از سرعت تبلت خود نارضی هستند و سعی کرده راههایی را که میتواند به افزایش سرعت تبلت شما کمک کند

1- تبلت یک وسیله ذخیره و بایگانی اطلاعات برای شما نیست. انتظار نداشته باشید که در کنار استفاده های روزمره تمامی فیلم های مورد علاقه شما و عکس های خانوادگی شما را ذخیره کند تا شاید شما روزی مایل به دیدن آن ها باشید. برای افزایش سرعت تبلت پیشنهاد می کنیم که فقط فایل هایی را که شما در طول روز به آن ها نیاز دارید روی تبلت ذخیره کرده و سعی کنید حافظه آن را خالی نگاه دارید.

۲- نصب نرم افزار روی تبلت بسیار راحت و ساده است اما بی دردسر نیست. برای افزایش سرعت تبلت از نصب هر نرم افزاری روی تبلت خود پرهیز کرده و تنها نرم افزارهایی را که از آن ها استفاده می کنید روی سیستم خود نگه دارید. اگر هم بعد از نصب یک نرم افزار به آن نیازی ندارید می توانید آن را از روی سیستم خود پاک کنید.

۳- در صورتی که یک نرم افزار اجازه می دهد آن را روی SD Card نصب کنید، بعد از نصب آن را به SD Card منتقل کنید. برای این کار می توانید از قسمت تنظیمات تبلت روی گزینه برنامه ها کلیک کنید.

۴- از نرم افزار های Tune up برای افزایش سرعت تبلت استفاده کنید. شمار بسیاری از این نرم افزارها برای تبلت آماده استفاده است.

۵- هر از چندگاهی بعد از گرفتن نسخه پشتیبان از تبلت آن را Reset factory کنید. این کار به شما کمک می کند که اولا یک خانه تکانی در نرم افزارها کرده باشید و دوما تبلت شما هم از شر اطلاعات و فایل های مزاحم راحت شود.

نظرات (2)

  1. عباسی می‌گه:

    سلام 1- آیا تبلت pier gardia pc803 قابلیت نصب برنامه های بانکی را دارد 2- آیا هنگ می کند 3- کیفیت دوربین جهت عکس در حد عالی است یا خیر

    1. ای-تبلت E-Tablet.ir می‌گه:

      سلام بله قابلیت نصب برنامه بانکی را دارد وهنگ نمیکند.کیفیت دوربین این مدل عالی نیست ولی خوب وقابل قبول است

پاسخ دهید

قیمت خرید تبلت و گوشی موبایل

کلیه ی کالاها اصلی و آکبند می باشد. جهت مشاوره خرید با شماره های 66967378 - 66967362 - 09128982620 - 09193390739 تماس بگیرید.