به نظر شما زشت ترین گوشی پرچمدار سامسونگ کدام است؟ – اخبار گوشی و تبلت

به نظر شما زشت ترین گوشی پرچمدار سامسونگ کدام است؟

قیمت گوشی قیمت تبلت اخبار گوشی و تبلت

۰۱ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۲۱:۳۶

سامسونگ طی سال‌های اخیر، محصولاتش را بیشتر با هدف خوش‌دست بودن طراحی کرده تا اینکه به فکر زیبایی آنها باشد. در واقع، گویا به آخرین چیزی که فکر کرده، تغییر در ظاهر اسمارت فون ها و عرضه موبایلی متفاوت با مدل قبلی‌ست. اما به نظر شما، زشت ترین گوشی سامسونگ در بین پرچمداران این کمپانی کدام است؟

شاید کلمه «زشت»، کلمه مناسبی نباشد اما بیایید این واقعیت را بپذیریم که سامسونگ تا قبل از گلکسی اس ۶ (Galaxy S6) و گلکسی اس ۶ اج (Galaxy S6 Edge) زمان کمی را صرف زیبایی ظاهری در طراحی گوشی های پرچمدارش کرده است. در واقع، گوشی های سامسونگ با تاکید زیادی بر ارگونومی و خوش‌دست بودن طراحی شده‌اند و از سوی دیگر، همانند محصولاتی مانند HTC یا حتی آیفون، ظاهر خسته‌کننده و تکراری خود را در طول سال‌های اخیر حفظ کرده‌اند.

شاید بتوان گوشی گلکسی اس ۵ (Samsung Galaxy S5) با قابی طرح‌دار از جنس پلاستیک را یکی از مهمترین دلایل لزوم ساخت یک موبایل با بدنه‌ای فلزی و شیشه‌ای و طراحی محصولی متفاوت مانند گلکسی S6 دانست. اما به نظر می‌رسد طراحی گلکسی اس ۳ (Galaxy S III) با شعار «طراحی‌شده برای انسان» نقطه آغازین سقوط و افول سامسونگ در ساخت یک گوشی موبایل باشد. بیشتر کارشناسان بر این باورند که طراحی گلکسی S III سامسونگ تلاش این شرکت سازنده برای عدم کپی‌برداری از ظاهر آیفون اپل بود؛ شاید تنها فکر سامسونگ در هنگام طراحی این گوشی موبایل، این بود که «مانند آیفون نباشد» و احتمالا همین وسواس بیش از حد باعث شد تا با محصولی بسیار نچسب و نازیبا مواجه شویم.

زشت ترین گوشی سامسونگ را شما انتخاب کنید! (نظرسنجی)

سامسونگ گلکسی اس ۳

آیا گلکسی اس ۸ زشت ترین گوشی سامسونگ است؟

اما متاسفانه طراحی گلکسی اس ۳ از رده خارج نشد و سامسونگ رگه‌هایی از آن را تا گلکسی اس ۷ (Galaxy S7) دنبال کرده و در آن به کار برد. اما ساخت محصولاتی مانند گلکسی اس ۶ اج و گلکسی اس ۷ اج (Galaxy S7 Edge) با لبه‌هایی خمیده و ظاهری نسبتا متفاوت، نظر کاربران را کمی به سمت خود جلب کرد تا اینکه بالاخره سامسونگ با طراحی گلکسی اس ۸ (Galaxy S8) مرزهای طراحی اسمارت فون را جابه‌جا و محصولاتی کاملا متفاوت عرضه کرد. در واقع، طراحی گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس (+Galaxy S8) به قدری زیباست که خوانندگان گجت نیوز ممکن است در انتخاب زشت ترین گوشی سامسونگ از بین پرچمداران سری S آنها را نادیده بگیرند.

شما بگویید؛ گلکسی اس ۳ با آن طراحی «انسانی» خود یا گلکسی اس ۵ با سوراخ‌هایی در قاب پلاستیکی عقب؟ یا شاید هم این دو محصول از نظر شما زیبا باشند و مقام زشت ترین گوشی سامسونگ را به گلکسی اس اورجینال (Galaxy S) با ظاهری شبیه به آیفون می‌دهید؟ نظر شما در خصوص گلکسی اس ۲ (Galaxy S II) چیست؟

در ادامه تصاویر تمام گوشی های سری گلکسی اس سامسونگ را مشاهده خواهید کرد :


در نظرسنجی امروز ما شرکت کرده و زشت ترین گوشی سامسونگ را از بین پرچمداران سری S این کمپانی انتخاب کنید. در پایان نیز به ما بگویید چرا انتخابی که کرده‌اید را زشت می‌دانید؟

اما آیا به نظر شما محصولات سامسونگ زیبا هستند؟


به نظر شما زشت ترین گوشی پرچمدار سامسونگ کدام است؟

پاسخ دهید

قیمت خرید تبلت و گوشی موبایل