حداقل سخت افزار مورد نیاز ویندوز ۱۰ کلاود فاش شد! – اخبار گوشی و تبلت

حداقل سخت افزار مورد نیاز ویندوز ۱۰ کلاود فاش شد!

قیمت گوشی قیمت تبلت اخبار گوشی و تبلت

این روز های شاهد انتشار اخبار و شایعات مختلفی پیرامون نسخه ی جدیدی از ویندوز ۱۰، موسوم به ویندوز کلاود هستیم. ویندوز ۱۰ کلاود قرار است در اوایل ماه آینده در نیویورک معرفی شود. اگر شما با این سیستم عامل آشنایی ندارید، باید توضیح دهیم که ویندوز ۱۰ کلاود قرار است بر روی کامپیوتر های مقرون به صرفه، برای رقابت با کروم بوک های گوگل اجرا گردد. اکنون اطلاعات جدیدی در مورد این نسخه از ویندوز ۱۰ فاش شده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

دستگاه های مبتنی بر ویندوز ۱۰ کلاود به احتمال زیاد CloudBook نامیده خواهند شد و دارای مشخصاتی خواهند بود که قادر به ارائه ی تجربه ای خوب و روان از ویندوز ۱۰ کلاود باشند.

امروز، اطلاعات جدیدی در مورد ویندوز ۱۰ کلاود فاش شده که حداقل مشخصات توصیه شده برای این سیستم عامل را به نمایش گذاشته است. این اسناد درز کرده همچنین شامل بنچمارک هایی نیز هستند. این اطلاعات، حداقل مشخصات توصیه شده برای یک دستگاه ویندوز ۱۰ کلاود که می تواند با باتری خوب خود در تمام  طول روز برای “بسیاری از دانش آموزان” کاربرد داشته باشد را نشان می دهد.

برخی دیگر از حداقل مشخصات توصیه شده عبارتند از:

  • پردازنده چهار هسته ای (سلرون یا بهتر)
  • ۳۲ گیگابایت حافظه ی رم
  • ۳۲ گیگابایت حافظه ی ذخیره سازی (۶۴ گیگابایت برای نسخه ی ۶۴ بیت)
  • باتری بزرگ تر از ۴۰ WHR
  • eMMC سریع یا درایو حالت جامد (SSD) برای تکنولوژی ذخیره سازی
  • قلم / صفحه لمسی (اختیاری)

در ادامه سند فاش شده را مشاهده می کنید که همچنین بنچمارک یک کلاودبوک با یک کروم بوک را مقایسه می کند:

واضح است که با مشخصات رده بالایی رو به رو نیستیم و این موضوع به این دلیل است که دستگاه های ویندوز ۱۰ کلاود بیش تر قشر دانش آموز، که به احتمال زیاد قصد ندارند مبلغی بیش از ۳۰۰ تا ۴۰۰ دلار دلار برای یک لپ تاپ هزینه کنند را هدف قرار داده است. نکته جالب توجه این که مایکروسافت عمر باتری دستگاه های CloudBook را بیش از ۱۰ ساعت عنوان کرده که احتمالا به این دلیل است که شرکت نمی خواهد در این زمینه میدان را به رقیب خود واگذار کند. مطمئنا در رویداد ۲ مِی در نیویورک ما شاهد اطلاعات بیش تری در مورد ویندوز ۱۰ کلاود و دستگاه های کلاودبوک خواهیم بود.


امیر زمانی

Only Windows


حداقل سخت افزار مورد نیاز ویندوز ۱۰ کلاود فاش شد!

پاسخ دهید

قیمت خرید تبلت و گوشی موبایل