سونی، پلی‌استیشن۴ را بهترین وسیله برای بازی معرفی می‌کند – اخبار گوشی و تبلت

سونی، پلی‌استیشن۴ را بهترین وسیله برای بازی معرفی می‌کند

قیمت گوشی قیمت تبلت اخبار گوشی و تبلت

شرکت سونی با آغاز فصل خرید، در یک تبلیغ تلویزیونی کنسول بازی‌اش را بهترین وسیله برای بازی کردن معرفی می‌کند.

تاکنون بیش از ۳۰ میلیون دستگاه پلی‌استیشن ۴ به فروش رفته است.

در روز جمعه‌ی سیاه، یک روز پس از روز شکرگزاری، اکثر شرکت‌ها و فروشگاه‌ها بعضی از محصولاتشان را به حراج می‌گذارند. در همین راستا، هم سونی و هم مایکروسافت، به ترتیب، کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان را به قیمت ۲۹۹ دلار به فروش گذاشته‌اند. سونی یک تبلیغ تلویزیونی هم منتشر کرده که پلی‌استیشن۴ را بهترین وسیله برای بازی در سال ۲۰۱۵ معرفی می کند.

بدیهی است که سونی ترجیح می‌دهد که مردم به جای ایکس‌باکس وان، کنسول خودش را انتخاب کنند. همین چند روز پیش هم اعلام کرده بود که تاکنون بیش از ۳۰ میلیون دستگاه پلی‌استیشن ۴ از زمان عرضه‌ی آن در سال ۲۰۱۳ به فروش رفته است.

هر دو دستگاه پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان طرفدارانی دارند که حاضر نیستند به سراغ کنسول دیگر بروند. بعضی دیگر هم اهمیتی به وفاداری به پلتفرم بازی نمی‌دهند و هر دو کنسول را می‌خرند. گرچه ممکن است پلی‌استیشن۴ آمار فروش بیشتری از ایکس‌باکس وان داشته باشد، اما ایکس‌باکس وان قابلیت پشتیبانی از بازی‌های ایکس باکس ۳۶۰ را ارایه می‌دهد. در حالی که پلی‌استیشن۴ چنین قابلیتی ندارد، هرچند که سونی وعده داده که بازی‌های پلی‌استیشن۲ به زودی روی کنسول جدید قابل اجرا خواهند بود.

منبع: Ubergizmo


سونی، پلی‌استیشن۴ را بهترین وسیله برای بازی معرفی می‌کند

پاسخ دهید

قیمت خرید تبلت و گوشی موبایل