نرم افزار مایکروسافت Surface Migration Assistant مهاجرت کاربران از مک به سرفس را تسهیل می کند! – اخبار گوشی و تبلت

نرم افزار مایکروسافت Surface Migration Assistant مهاجرت کاربران از مک به سرفس را تسهیل می کند!

قیمت گوشی قیمت تبلت اخبار گوشی و تبلت

بر هیچ کس پوشیده نیست که مایکروسافت سخت در تلاش است تا کاربران مک را به سمت کامپیوتر های سرفس جذب کند و در این راه نیز تا حدودی موفق بوده است. اکنون در جدیدترین اقدام در این زمینه، این شرکت با انتشار نرم افزار Surface Migration Assistant در تلاش است که راه مهاجرات کاربران را بیش از پیش ساده تر کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در حالی که با گسترش خدمات مبتنی بر ابر و ابزار های مبتنی بر وب، کاربران حرفه ای ترو غیر مبتدی ممکن است در جابجایی میان سیستم عامل های ویندوز و مک با مشکلی مواجه نشوند، ولی باید توجه داشت که این سرویس ها هنوز کاملا بدون اشکال نیستند و استفاده از آن ها برای برخی کاربران دشوار است.

دستیار جدید مک به سرفس مایکروسافت با هدف هموار سازی روند مهاجرت طراحی شده است و به کاربران اجازه می دهد اطلاعات انتخاب شده ی مورد نظر آن ها را از مک بوک و یا دسکتاپ مک به سرفس پرو، سرفس بوک و یا سرفس استودیو تازه خریداری شده ی خود انتقال دهند.

 Surface Migration Assistant https://t.co/pHR3JHI1s2

— WalkingCat (@h0x0d) March 18, 2017

اگر شما نیز از کاربرانی هستید که قصد مهاجرت از دستگاه های مک به سوی دستگاه های سرفس مایکروسافت را دارید، اکنون می توانید از این ابزار کاربردی استفاده کنید.


امیر زمانی

Only Windows


نرم افزار مایکروسافت Surface Migration Assistant مهاجرت کاربران از مک به سرفس را تسهیل می کند!

پاسخ دهید

قیمت خرید تبلت و گوشی موبایل