هالولنز، بهترین محصول مایکروسافت در سال ۲۰۱۵ از نگاه کاربران وینفون. – اخبار گوشی و تبلت

هالولنز، بهترین محصول مایکروسافت در سال ۲۰۱۵ از نگاه کاربران وینفون.

قیمت گوشی قیمت تبلت اخبار گوشی و تبلت

Microsoft-the-best

سال ۲۰۱۵ با تمام رویداد های بزرگی که کمپانی مایکروسافت در طول این سال رقم زد به پایان رسید، در این سال که مایکروسافت ساتیا نادلا را به عنوان مدیر عامل خود می دید، با تغییر سیاست در زمینه های مختلفی همراه بود. در این سال مایکروسافت محصولات قدرتمند مختلفی را معرفی کرد که هر کدام از آن ها از بهترین های زمینه فعالیت خود هستند.

سال ۲۰۱۵ سال بزرگی برای مایکروسافت بود و مایکروسافت در این سال رشد خوبی را به خود دید. در سال ۲۰۱۵ شاهد معرفی محصولات فوق العاده ای از سوی مایکروسافت بودیم، از این رو در هفته گذشته از کاربران وینفون خواستیم که بهترین محصول مایکروسافت در سال ۲۰۱۵ را انتخاب کنند و نظرات خود را در این رابطه با ما در میان بگذارند. حال می خواهیم به بررسی نظر کاربران وینفون در این رابطه بپردازیم.


HoloLens-1

مایکروسافت هالولنز را با توجه به تمام ویژگی ها و کاربرد هایی که دارد نه تنها می توان یکی از بهترین محصولات مایکروسافت در سال ۲۰۱۵ دانست، بلکه می توان این محصول شگفت انگیز را یکی از برترین محصولات معرفی شده از سوی تمام کمپانی ها در سال ۲۰۱۵ در نظر گرفت. کاربران وینفون نیز با توجه به شناختی که از قابلیت ها و همچنین کاربرد های این دستگاه واقعیت ترکیب شده مایکروسافت دارند، آن را به عنوان بهترین محصول مایکروسافت در سال ۲۰۱۵ انتخاب کردند. هالولنز با کسب حدود ۲۷ درصد آرای کاربران وینفون توانست عنوان بهترین محصول مایکروسافت در سال ۲۰۱۵ را از دیدگاه کاربران وینفون کسب کند.

best2015product-poll-r

مایکروسافت هالولنز دستگاه واقعیت ترکیب شده ای است که توسط مایکروسافت ساخته شده است و توسعه داده می شود. هالولنز ورود هالوگرام به زندگی را با کیفیت بالا در دنیای شما امکان پذیر می کند، با ادغام یکپارچه با مکان های فیزیکی، فضا ها و اشیاء شما. هالوگرام ها با دنیای واقعی شما ترکیب خواهند شد و همه ی راه های جدید را برای ایجاد، ارتباط، کار و بازی بر روی شما خواهند گشود.

اما مایکروسافت در سال ۲۰۱۵ محصولات قدرتمند زیادی را معرفی کرد که رتبه آن ها از دیدگاه کاربران وینفون به شرح زیر است:

  • در جایگاه دوم این نظرسنجی سرفس بوک جدید ترین عضو خانواده سرفس قرار دارد که توانست حدود ۲۶ درصد آرای کاربران وینفون را کسب کند.
  • در جایگاه سوم این نظرسنجی سیستم عامل ویندوز ۱۰ قرار دارد که توانست حدود ۲۱ درصد آرای کاربران وینفون را کسب کند. (شاید برای شما جالب باشد که ویندوز ۱۰ قلب تپنده تمام محصولات جدید مایکروسافت به شمار می رود و حتی هالولنز نیز که توانست رتبه اول این نظرسنجی را کسب کند از این سیستم عامل بهره می جوید)
  • در جایگاه چهارم این نظرسنجی سرفس پرو ۴ قرار دارد که توانست حدود ۱۲ درصد آرای کاربران وینفون را کسب کند.
  • در جایگاه پنجم این نظرسنجی پرچمداران ویندوزی جدید مایکروسافت حضور دارند که توانستند حدود ۱۱ درصد آرای کاربران وینفون را کسب کنند.
  • و در نهایت در جایگاه ششم این نظر سنجی سایر محصولات مایکروسافت در سال ۲۰۱۵ حضور دارند که توانستند حدود ۱ درصد آرای کاربران وینفون را کسب کنند.

سال ۲۰۱۵ با تمام موفقیت ها و شکست های کوچک و بزرگی که برای کمپانی مایکروسافت به همراه داشت به پایان رسید، و حال مایکروسافت خود را در سالی جدید و در پی اهدافی جدید می بیند. شما آینده را برای این کمپانی بزرگ چگونه می بینید؟

منبع : وینفون

  • یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ ۲۰:۳۹
  • بدون نظر
  • حسین مظفروندی
  • نظر سنجی

حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.


هالولنز، بهترین محصول مایکروسافت در سال ۲۰۱۵ از نگاه کاربران وینفون.

پاسخ دهید

قیمت خرید تبلت و گوشی موبایل