گوگل اسیستنت از این پس می تواند به خواندن پیامک ها کمک کند -اخبار گوشی و تبلت

گوگل اسیستنت از این پس می تواند به خواندن پیامک ها کمک کند

قیمت گوشی قیمت تبلت اخبار گوشی و تبلت

گوگل اسیستنت از زمانی که همراه با موبایل های پیکسل آغاز به کار کرد با پیشرفت های مناسبی همراه بوده و به لطف سیستم یادگیری ماشین هر روز توانایی و دانش بیشتری نسبت به قبل خواهد داشت.

اما یکی از قابلیت هایی که از مدت ها پیش مورد درخواست کاربران بود، امکان دسترسی، خواندن و کمک به پاسخ دادن پیامک های موبایل محسوب می شد که گویا بالاخره از راه رسیده است.

به گزارش ۹to5google دستیار هوشمند مانتن ویویی ها حالا می تواند با دریافت فرامین صوتی مشخصی پیامک های خوانده شده یا نشده را به تفکیک به کاربر نشان دهد.

در حال حاضر با عنوان کردن عبارت «پیام های مرا نشان بده» و «آیا پیام جدیدی دارم؟» به ترتیب تمام پیامک ها و پیام های خوانده نشده را در بطن خود نرم افزار نمایش می دهد.

در این شرایط ضمن لیست شدن مکالمات بر اساس زمان دریافت یا ارسال، گزینه «پاسخ دادن» زیر هر کدام از آنها حضور دارد و کاربر می تواند مستقیماً از آن برای رجوع به پلتفرم SMS موبایلش استفاده کند.

گفتنی است این قابلیت از مدتی پیش در سرویس گوگل ناو وجود داشت و حالا به اسیستنت نیز افزوده شده است. همانطور که می دانید انتشار این دستیار هوشمند برای تمام موبایل های مبتنی بر اندروید ۶ به بالا آغاز شده است و به زودی می توانید از مزایای جالب آن بهره مند شوید.

در رابطه با گوگل اسیستنت بیشتر بخوانید


گوگل اسیستنت از این پس می تواند به خواندن پیامک ها کمک کند

پاسخ دهید

قیمت خرید تبلت و گوشی موبایل